Strona głowna  /  Księga gości
Witamy w naszej księdze gości
data dodania: 2014-10-17
Jako rodzic I-klasistki chciałam zarekomendować niezdecydowanym rodzicom przedszkole i "O" Tęczowa Kraina - przyjazną dziecku i dbającą o jego rozwój! Po pierwsze Maja 4 lata uczęszczała do Przedszkola Tęczowa Kraina, w którym bardzo doświadczona kadra ?cioć? wprowadziła ją w świat literek i cyferek, pomogły jej odnaleźć swoje miejsce w grupie i usamodzielnić się we wszystkich sferach działalności dziecka. Z nieśmiałej dziewczynki stała się odważnym 6 latkiem. Po drugie w szkole chętnie próbuje czytać , wypowiada się poprawnym pod względem fleksyjnym i gramatycznym zdaniem, ma świetną pamięć. Uważam, że moja decyzja była słuszna, że zaufałam tej placówce a Maja fantastycznie sobie radzi z obowiązkami uczennicy klasy I :) Dziękuję Wam bardzo.

Dodaj wpis
Wpis