Strona głowna  /  Galeria  /  DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
data dodania: 2013-02-06

31 stycznia 2013 roku w remizie strażackiej w Jordanowie  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne oraz jasełka. Aktorskie popisy dzieci podziwiały całe rodziny, zarówno babcie,  dziadkowie, jak i rodzice. Dzieci, recytowały, tańczyły i śpiewały. Na skrzypcach zagrała Oliwia Kłoda. Babcie i dziadkowie usłyszały życzenia od swoich wnuków oraz od burmistrza Jordanowa -  pana Zbigniewa Koleckiego. Po części artystycznej, każde dziecko wręczyło swoim dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane laurki oraz upominki w postaci kwiatów z wizerunkiem wnuczka. Dziadkowie przygotowali dla przedszkolaków słodkie niespodzianki. Ponieważ to było święto babci i dziadków, przygotowaliśmy dla nich konkursy. Okazało się, że nawet w konkurencjach sprawnościowych seniorzy świetnie się sprawdzili. Bardzo dziekujemy Wam drogie babcie i dziadkowie za przybycie i wspólną zabawę. Mamom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu uroczystości oraz pyszne wypieki :-)

Strona: 1 2 3