Strona głowna  /  Galeria  /  III TĘCZOWY BAL KARNAWAŁOWY
III TĘCZOWY BAL KARNAWAŁOWY
data dodania: 2013-01-19

Już po raz trzeci bawiliśmy się na tęczowym balu karnawałowym. Ach co to był za bal . . . :-) Rodzice i dzieci fantastycznie przebrani, nie szczędzili sił tylko tańczyli i brali udział w konkursach. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Zbigniew Kolecki, burmistrz Jordanowa, który jak co roku przygotował dla przedszkolaków słodkie upominki. W tym roku jury miało bardzo trudne zadanie wybierając królową i króla balu. Obrady trwały długo, bo nie sposób było szybko zdecydować kto zasługuje na koronę, czy pomysłowo przebrane smerfy, czy marynarz, czy idyjskie królewny, czy góralka. Po werdykcie okazało się, że w tym roku królową balu wybrano panią Magdalenę Wróbel, a królem balu został góral - Daniel Wójtowicz. Ale wszyscy przebrani rodzice załużyli na nagrodę. Przedszkolaki popisywały się przed rodzicami tańcami, pod okiem instruktora Tomasza Worwy. Królem tańca współczesnego został Kubuś Mastela :-) Rodzice jak zwykle nie zawiedli i wspólnie z dziećmi uczestniczyli w tańcach, konkursach i zabawach. Dużo śmiechu było przy konkurencji "taniec z gwiazdami" czy "jaka to melodia",  i  rozbijaniu balonów na krzesełkach. Dobra zabawa to i dobra muzyka o którą jak zawsze zadbał pan Rafał Maliński, a jego małżonka Marta po raz kolejny bawiła wszystkich nauką tańca integracyjnego. To było kilka godzin wspanbiałej zabawy, a na zakończenie wszystkie dzieci otrzymałay upominki. Kolejny bal już za rok :-)

Strona: 1 2 3 4